Repertoire

Symphonisch (en geestelijke werken voor concerten):

  • Short Ride In A Fast Machine J. Adams
  • Toccata & Fuga J.S. Bach (arr: L. Stokovski)
  • Vioolconcert in a-klein J.S. Bach
  • Pianoconcert Nr. 3 in E-groot B. Bartók
  • Coriolan-Ouverture, Op. 62 L. v. Beethoven
  • Egmont-Ouverture, Op. 84 L.v. Beethoven
  • Leonore III-Ouverture, Op. 72 L.v. Beethoven
  • Symphonie Nr. 1 in C-groot, Op. 21 L.v. Beethoven
  • Symphonie Nr. 3 in Es-groot, Op. 55 “Eroica” L.v. Beethoven
  • Symphonie Nr. 4 in Bes-groot, Op. 60 L.v. Beethoven
  • Pianoconcert Nr. 4 in G-groot, Op. 58 L.v. Beethoven
  • Rendering L. Berio (Fr. Schubert)
  • Symphonie Nr. 3 in F-groot, Op. 90 J. Brahms
  • Dubbelconcert voor Viool, Violoncello en orkest J. Brahms
  • Young persons guide to the orchestra B. Britten
  • Sea Interludes uit “Peter Grimes” B. Britten
  • Matinées musicales, Op. 24 B. Britten (G. Rossini)
  • Soirées musicales, Op. 9 B. Britten (G. Rossini)
  • Vioolconcert Nr. 1 in g-klein, Op. 26 M. Bruch
  • Pianoconcert Nr. 2 in f-klein, Op. 21 F. Chopin
  • Elektra-Suite A. Diepenbrock
  • Symphonie Nr. 7 in d-klein, Op. 70 A. Dvořák
  • Symphonie Nr. 8 in G-groot, Op. 88 A. Dvořák
  • Symphonie Nr. 9 in e-klein, Op. 95 “nieuwe wereld” A. Dvořák
  • Violoncello-concert in b-klein, Op. 104 A. Dvořák
  • Vioolconcert in b-klein, Op. 61 E. Elgar
  • Pomp and Circumstance-Marsen (allemaal: 1-6) E. Elgar
  • Pelléas et Melisande, Op. 80 G. Fauré
  • Symphonie in d-klein, Op. 48 C. Franck
  • Decoration Day Ch. Ives
  • Wild Swans Suite E. Kats-Chernin
  • Ramifications G. Ligeti
  • Lieder eines fahrenden Gesellen G. Mahler
  • Das Lied von der Erde G. Mahler
  • Conga del Fuego Nuevo A. Márquez
  • Danzon No 2 A. Márquez
  • Pianoconcert in G-klein, Op. 25 F. Mendelssohn-Bartholdy
  • Symphonie Nr. 4 in A-groot, Op. 90 F. Mendelssohn-Bartholdy
  • Hoboconcert in C-groot, KV 314 W.A. Mozart
  • Maurerische Trauermusik, KV 477 W.A. Mozart
  • Klarinetconcert in A-groot, KV 622 W.A. Mozart
  • Requiem (Süßmayr-versie), KV 626 W.A. Mozart
  • Adagio en Fuga in c-klein voor str, KV 546 W.A. Mozart
  • Symfonie Nr. 29 in A-groot, KV 201 (186a) W.A. Mozart
  • Symfonie in C-groot, KV 425 “Linzer” W.A. Mozart
  • Symfonie Nr. 35 in D-groot, KV 385 “Haffner” W.A. Mozart
  • Symfonie Nr. 38 in D-groot, KV 504 “Prager” W.A. Mozart
  • Symfonie Nr. 39 in Es-groot, KV 543 W.A. Mozart
  • Symfonie Nr. 40 in g-klein, KV 550 (beide versies) W.A. Mozart
  • Symfonie Nr. 41 in C-groot, KV 551 “Jupiter” W.A. Mozart
  • Carmina Burana C. Orff
  • Peter & de wolf S. Prokofieff
  • Pianoconcert Nr. 2 in c-klein, Op. 18 S. Rachmaninov
  • Pianoconcert Nr. 3 in d-klein, Op. 30 S. Rachmaninov
  • Symphonie Nr. 2 in e-klein, Op. 27 S. Rachmaninov
  • Tzigane M. Ravel
  • Bolero M. Ravel
  • Pavane pour une infante défunte M. Ravel
  • Music for strings A. Rekasius
  • Sensemayà S. Revueltas
  • Carmen-Fantasie voor viool en orkest P. de Sarasate
  • Havannaise C. Saint-Saëns
  • Le Carneval des Animaux (carneval der dieren) C. Saint-Saëns
  • Violaconcert A. Schnittke
  • Pianoconcert Nr. 2 in F-groot, Op. 102 D. Shostakovich
  • Symphonie in b-klein (Onvoltooide), D 759 Fr. Schubert
  • Symphonie in C-groot (Grote), D 944 Fr. Schubert
  • Hot-Sonata (Saxofoon-Concert) E. Schulhoff (arr: Bennett)
  • Symphonie Nr. 1 in Bes-groot, Op. 38 “Lente” R. Schumann
  • Symphonie Nr. 2 in C-groot, Op. 61 R. Schumann
  • Valse triste J. Sibelius
  • Moldau “Vltava” B. Smetana
  • Waltsen, Marsen en Polka’s J. Strauß Vader + Zonen
  • Duett-Concertino voor Kl + Fag. R. Strauss
  • Metamorphosen (voor 23 strijkers) R. Strauss
  • Concert voor hobo en orkest, Op. 144 R. Strauss
  • Concert voor hoorn en orkest Nr. 1 (Es-groot) R. Strauss
  • Tod und Verklärung, Op. 24 R. Strauss
  • Don Juan, Op. 20 R. Strauss
  • Symphonie Nr. 4 in f-klein, Op. 36 P.I. Tchaikovsky
  • Symphonie Nr. 5 in e-klein. Op. 64 P.I. Tchaikovsky
  • Romeo & Julia (fantasieouverture) P.I. Tchaikovsky
  • Capriccio Italien, Op. 45 P.I. Tchaikovsky
  • Pianoconcert Nr. 3 in Es-groot, Op. post 75 P.I. Tchaikovsky
  • Round Time L. Tinoco
  • Rhapsodie voor klarinet en orkest M. Trojahn
  • I quattro stagioni (de vier jaargetijden) A. Vivaldi
  • Requiem G. Verdi

Ballet:

  • Romeo & Julia S. Prokofieff
  • Maria de Buenos Aires A. Piazzolla
  • Notenkraker P.I. Tchaikovsky
  • Zwanenmeer P.I. Tchaikovsky
  • Doornroosje P.I. Tchaikovsky

binnenkort: (opera):

  • Lohengrin R. Wagner Theater Koblenz
  • Kát’a Kabanová L. Janáček Theater Basel
  • The Rake’s Progress I. Stravinsky Theater Koblenz
  • Manon J. Massenet Theater Basel
  • Der fliegende Holländer (flying dutchman) R. Wagner Theater Koblenz

binnenkort (symphonisch):

  • Symphonie Nr. 1 (C-groot) G. Bizet Münchner Symph
  • Concerto in F voor Piano en orkest G. Gershwin Münchner Symph
  • Symphonie Nr. 1 (D-groot) “Classique” S. Prokofieff Münchner Symph

Opera / Operette / Musical:

  • Fidelio L.v. Beethoven
  • Wozzeck A. Berg
  • West Side Story L. Bernstein
  • Carmen G. Bizet
  • The Rape of Lucretia B. Britten
  • Feuerwerk P. Burkhard
  • Don Pasquale G. Donizetti
  • Clivia N. Dostal
  • Tri Sestri P. Eötvös
  • Andrea Chénier U. Giordano
  • Faust Ch. Gounod
  • Hänsel & Gretel E. Humperdinck
  • Angelique J. Ibert
  • Jenufa L. Janacek
  • Gräfin Mariza E. Kálmán
  • Die lustige Witwe F. Lehàr
  • Pagliacci R. Leoncavallo
  • My fair Lady F. Loewe
  • Wildschütz A. Lortzing
  • Cavalleria Rusticana P. Mascagni
  • Werther J. Massenet
  • Don Quichotte J. Massenet
  • La Navarraise J. Massenet
  • Orfeo C. Monteverdi (Orch: B. Maderna)
  • Amahl & the Nightvisitors G.C. Menotti
  • Don Giovanni W.A. Mozart
  • Le Nozze di Figaro W.A. Mozart
  • Cosi fan tutte W.A. Mozart
  • Die Entführung aus dem Serail W.A. Mozart
  • Die Zauberflöte W.A. Mozart
  • Les Contes d’Hoffmann / Hoffmanns Erzählungen J. Offenbach(Choudens/Haug-Maag/Kaye-Keck)
  • Orpheus in der Unterwelt J. Offenbach
  • L’amour des trois oranges S. Prokofieff
  • La Bohème G. Puccini
  • Madama Butterfly G. Puccini
  • Tosca G. Puccini
  • La Fanciulla del West G. Puccini
  • Il Barbiere di Siviglia G. Rossini
  • L’ Italiana in Algeri G. Rossini
  • La Gazzetta G. Rossini
  • La Cenerentola G. Rossini
  • Samson et Dalila C. Saint-Saëns
  • Die verkaufte Braut B. Smetana
  • Die Fledermaus J. Strauss Sohn
  • Un ballo in maschera G. Verdi
  • La Traviata G. Verdi
  • La Forza del Destino G. Verdi
  • Macbeth G. Verdi
  • Rigoletto G. Verdi
  • Rheingold R. Wagner
  • Tannhäuser R. Wagner
  • Der Freischütz C.M. v. Weber
  • Mahagonny-Songspiel K. Weill
  • Der Held der westlichen Welt (UA) J. Müller-Wieland